Rozwody i separacje

Kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu postępowań w sprawach rozwodowych oraz w sprawach o separację

Anna Rzeszutko

Kluczowe kompetencje

Sprawy rozwodowe budzą chyba najwięcej emocji ze wszystkich spraw sądowych. Stanowią wyjątkowo delikatną materię i wymagają szczególnego podejścia do Klienta. Doświadczenie zawodowe pokazuje, że rozstający się małżonkowie zazwyczaj nie potrafią znaleźć kompromisu zwłaszcza w kwestiach finansowych oraz związanych ze wspólnymi dziećmi. Często obwiniają siebie nawzajem, zamiast spróbować się porozumieć. Nasza kancelaria pomaga rozwiązać te problemy. Przeprowadzamy wywiad z Klientem i ustalamy taktykę na dalsze postępowanie. Przedstawiamy konsekwencje prawne i możliwości z jakich Klient może skorzystać i co powinien zrobić. Oceniamy Państwa sytuację obiektywnie i fachowo, a przede wszystkim bez emocji jakie towarzyszą rozstaniu. Dlatego właśnie warto skorzystać z naszej pomocy.

Prowadzimy dla Państwa całe postępowanie sądowe, tak aby Klient czuł się komfortowo i pozostawał pod stałą opieką prawnika. Skupiamy się – jeśli wymaga tego sytuacja – przede wszystkim na walce o winę współmałżonka, prawa do dzieci i na uzyskaniu jak najlepszych efektów w zakresie alimentów. Doradzamy Państwu jak najskuteczniej osiągnąć zamierzone cele.

Jeżeli tylko rozważacie Państwo rozwód bądź separację zapraszamy na spotkanie w Kancelarii, podczas którego uzyskacie informację o Waszych prawach i możliwościach, a także konsekwencjach rozwodu i przebiegu postępowania sądowego.

Zapraszamy do kontaktu
32 787 68 98

Porada prawna w programie TVN

Komentarz do sprawy dotyczącej opieki nad zwierzęciem w przypadku rozwodu (drugi materiał video).