Porady Prawne

Anna Rzeszutko

Porady Prawne

Udzielamy profesjonalnych porad prawnych w sprawach, które budzą szczególnie wiele emocji, przede wszystkim w sprawach rodzinnych takich jak rozwody, sprawy alimentacyjne, kwestie władzy rodzicielskiej czy tez sprawy związane z podziałem majątku. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zgłaszający się do nas Klienci przechodzą przez wyjątkowo trudny okres w swoim życiu, dlatego do każdej sprawy staramy się podejść taktownie, indywidualnie i z dużą dozą empatii. Jest to szczególnie ważne w przypadku spraw rozwodowych, które są trudne dla większości Klientów.

Zawsze rzetelnie informujemy Klienta o przysługujących mu prawach i możliwościach. W przypadku spraw rodzinnych ustalamy szczegółowy plan działania – przedstawiamy rozwiązania prawne, z których Klient może skorzystać oraz informujemy o konsekwencjach omawianych zachowań. Doradzamy jak najszybciej i najskuteczniej osiągnąć cel, oferując przy tym poprowadzenie sprawy od początku do końca. Nasze porady prawne w Katowicach udzielane są głównie dla klientów z miasta Katowice, miast województwa śląskiego oraz z całej Polski. Jesteśmy doświadczonymi specjalistami, którzy doskonale wiedzą jak zadbać o interesy swoich mocodawców.

Profesjonalne porady prawne

Katowice stanowią główny obszar naszej działalności. To tutaj mieści się siedziba Kancelarii, która zawsze jest otwarta dla osób potrzebujących fachowego wsparcia i pomocy. Porad prawnych dla klientów spoza Katowic i województwa śląskiego udzielamy albo podczas osobistych spotkań albo drogą telefoniczną lub mailową. Zawsze szukamy najlepszego rozwiązania, aby nasi Klienci:

  • uzyskali dla siebie niezbędną pomoc;
  • dowiedzieli się w jaki sposób mogą bronić swoich interesów;
  • mieli możliwość rozstrzygania sporów także poza salą sądową (w drodze negocjacji i mediacji);
  • potrafili egzekwować swoje prawa wobec osób trzecich.

Porady prawne w Katowicach

Kompleksowa informacja, pełen profesjonalizm, oparcie w prawie i takt – tym właśnie odznaczają się porady prawne, które udziela nasza Kancelaria adwokacka. Katowice ul. Kawek 2A – lokal 1 – zajrzyj do naszej kancelarii i uzyskaj potrzebną Ci pomoc.

Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego pod numerem 32 7876898.